Lønborgvej 5 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Skjern - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skjern. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Skjern er to spændende villaer kommet til salg, nemlig villaen på Lønborgvej 5 og villaen på Vardevej 7.

Lønborgvej 5 tilbyder en stor bolig på 208 m² med hele 7 rum. Beliggende på en vidstrakt grund på 6317 m², giver denne ejendom rigelig med plads både inde og ude. Villaen er til salg for 2.175.000 DKK.

Vardevej 7, derimod, byder på en lidt mindre villa på 181 m² med 3 rum. Denne villa er beliggende på en 1900 m² grund, der giver mulighed for mange udendørs aktiviteter. Prisen for denne bolig er 1.695.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler